13 травня 2014 р. - Форми з оплати штрафів ДАІ оновлюються
у зв'язку із зміною реквізитів для оплати штрафів ДАІ форми з їх оплати в процесі оновлення і недоступні на даний момент.
Приносимо свої вибачення за незручності.
5 лютого 2014 р. - Оновлена декларація про майновий стан і доходи, Додатки 1-7 до неї
Звертаємо Вашу увагу, що Наказом Міністерства доходів та зборів України від 11.12.2013 №793 «Про затвердження форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи» затверджено оновлену форму Податкової декларації про майновий стан і доходи та інструкцію щодо її заповнення.
З текстом наказу можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Верховної Ради України.
Декларація складається вже з восьми розділів і семи додатків до неї. На нашому сайті вже оновлені бланк декларації та Додатки 1-6 до неї. Ці форми доступні за наступними посиланнями:
27 січня 2014 р. - Персоніфікація за 2013 рік: Оновлені бланки для Форми № 5 в ПФУ
За 2013 звітний рік приватні підприємці незалежно від системи оподаткування самі за себе подають звіт раз на рік до 10-го лютого року, наступного за базовим звітним періодом. Базовим періодом в даному випадку є рік.
Для того, щоб Ви могли подати звіт вже зараз, нами були оновлені на сайт бланки Форми № 5.
Оновлені форми від 09.09.2013р. доступні для заповнення та друку за наступними посиланнями:
17 жовтня 2013 р. - Нові реквізити рахунків для сплати ЄСВ
Міністерство доходів і зборів України повідомляє, що з метою реалізації норм Закону України від 04.07.2013 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи» відкрито нові рахунки в органах Державної казначейської служби для зарахування єдиного внеску. Рахунки розблоковані з 1 жовтня 2013 року.

Список оновлених квитанцій з реквізитами для оплати ЄСВ для ФОП на Єдиному податку, котрі проживають в місті Київ:
Голосіївський район м.Києва
Дарницький район м.Києва
Деснянський район м.Києва
Дніпровський район м.Києва
Оболонський район м.Києва
Печерський район м.Києва
Подільський район м.Києва
Святошинський район м.Києва
Солом'янський район м.Києва
Шевченківський район м.Києва

Нагадуємо, що згідно закону, вносити ЄСВ необхідно щоквартально до 20-го числа наступного місяця. Згідно закону «Про Державний бюджет України на 2013 рік», який вже набрав чинності, прожитковий мінімум і мінімальна заробітна плата, від якої і розраховується Єдиний Соціальний Внесок (ЄСВ) буде така: січень-листопад 2013 р - 1147 грн., Грудень 2013 року: 1218 грн. Приватні підприємці зобов'язані сплачувати єдиний соціальний внесок (далі - ЄСВ) «за себе» за ставкою 34,7%. Причому механізм нарахування та сплати у підприємців залежить від обраної системи оподаткування. 1) Приватні підприємці на загальній системі. Вони платять ЄСВ у розмірі 34,7% чистого доходу (сума ЄСВ повинна бути не менше мінімального страхового внеску за місяць одержання доходу). 2) Підприємці на спрощеній системі. Сплачують ЄСВ щоквартально в розмірі мінімального страхового внеску незалежно від величини отриманого чистого доходу.

Відповідно мінімальний ЄСВ для підприємців на спрощеній системі оподаткування:
I квартал 2013 року - 1194,03 грн.
II квартал 2013 року - 1194,03 грн.
III квартал 2013 року - 1194,03 грн.
IV квартал 2013 року - 1218,67 грн.
5 лютого 2013 р. - Персоніфікація за 2012 рік: Нові бланки для Форми № 5 в ПФУ
За 2012 звітний рік приватні підприємці незалежно від системи оподаткування самі за себе подають звіт раз на рік до 10-го лютого (а не до 1-го квітня, як було раніше) року, наступного за базовим звітним періодом. Базовим періодом в даному випадку є рік.
Якщо протягом року приватний підприємець звертається до Пенс��йного фонду для призначення або перерахунку пенсії, то звіт подається з початку року до моменту подання заяви на призначення (перерахунок) пенсії. Звіт подається відповідно до Додатку 5.
Додаток 5 містить в свою чергу Титульний аркуш, а також кілька таблиць, котрі заповнюються в залежності від системи оподаткування, котру обрав підприємець: - приватні підприємці, які нараховують внески на суми доходу (прибутку), яка обкладається податком на доходи фізичних осіб заповнюють Таблицю 1 Додатку 5;
- приватні підприємці, які обрали для себе спрощену систему оподаткування заповнюють Таблицю 2 Додатку 5.
Особи, які забезпечують себе роботою самостійно (тобто ті, хто займаються незалежною професійною діяльністю, а саме: науковою, літературною, артистичною, художньою, освітньою, викладацькою, медичною, юридичною практикою, в тому числі адвокатською, нотаріальною або особи, які здійснюють релігійну діяльність) формують та подають самі за себе звіт раз на рік до 1 травня року, наступного за звітним періодом. Звітним періодом є рік. У цьому випадку заповнюється Таблиця 3 Додатку 5.
Якщо приватний підприємець протягом року не здійснював підприємницьку діяльність – не отримував прибуток або не платив єдиний або фіксований податок, він повинен подати до органів Пенсійного фонду Таблицю 1 Додатку 5 з прочерками. Якщо приватний підприємець є пенсіонером за віком або інвалідом і отримує відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу, він звільняється від сплати за себе єдиного соціального внеску. Звіт в цьому випадку не подається. Для того, щоб Ви могли подати звіт вже зараз, нами були додані на сайт бланки Форми № 5 і таблиць до нього.
Нові форми доступні для заповнення та друку за наступними посиланнями:
4 лютого 2013 р. - Оновлена податкова декларація платника єдиного податку - фізичної особи-підприємця
Звертаємо Вашу увагу, що Наказом Мінфіну від 07.11.2012р. № 1159 «Про внесення змін до форм податкових декларацій платника єдиного податку, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 21 грудня 2011 року № 1688 (Витяг)» затверджено оновлену форму податкової декларації платника єдиного податку - фізичної особи - підприємця.
З текстом наказу можна ознайомитись на офіційному веб-сайті офіційного видання податкової служби України Вісник.
На нашому сайті цей бланк декларації вже оновлено. Він доступний за наступним посиланням:
Податкова декларація платника єдиного податку - фізичної особи-підприємця
14 січня 2013 р. - Оплата ЄСВ до Пенсійного фонду України фізичними особами - суб'єктами підприємницької діяльності в 2013 році
Звертаємо увагу всіх фізичних осіб - підприємців на спрощеній системі оподаткування, що ЄСВ за IV квартал 2012 року (1169,40 грн) необхідно сплатити до 18 січня 2013 року. Власне, граничним терміном сплати даного внеску є 20 січня, однак це вихідний день. Отже, кінцевий термін зміщується на останній робочий день.

ПФУ повідомив про відкриття нових рахунків для сплати ЄСВ, на які слід перераховувати внески з 01.01.2013 р., у тому числі за попередні періоди.

Список оновлених квитанцій з реквізитами для оплати ЄСВ для ФОП на Єдиному податку, котрі проживають в місті Київ:
Голосіївський район м.Києва
Дарницький район м.Києва
Деснянський район м.Києва
Дніпровський район м.Києва
Оболонський район м.Києва
Печерський район м.Києва
Подільський район м.Києва
Святошинський район м.Києва
Солом'янський район м.Києва
Шевченківський район м.Києва

Окрім цього, ми додали квитанції з заповненими банківськими реквізитами органів ПФУ для деяких інших міст України:
м.Рівне
м.Кузнецовськ Рівненської області


Нагадуємо, що згідно закону, вносити ЄСВ необхідно щомісячно до 20-го числа наступного місяця. Згідно закону «Про Державний бюджет України на 2013 рік», який вже набрав чинності, прожитковий мінімум і мінімальна заробітна плата, від якої і розраховується Єдиний Соціальний Внесок (ЄСВ) буде така: січень-листопад 2013 р - 1147 грн., Грудень 2013 року: 1218 грн. Приватні підприємці зобов'язані сплачувати єдиний соціальний внесок (далі - ЄСВ) «за себе» за ставкою 34,7%. Причому механізм нарахування та сплати у підприємців залежить від обраної системи оподаткування. 1) Приватні підприємці на загальній системі. Вони платять ЄСВ у розмірі 34,7% чистого доходу (сума ЄСВ повинна бути не менше мінімального страхового внеску за місяць одержання доходу). 2) Підприємці на спрощеній системі. Сплачують ЄСВ щоквартально в розмірі мінімального страхового внеску незалежно від величини отриманого чистого доходу.

Відповідно мінімальний ЄСВ для підприємців на спрощеній системі оподаткування:
I квартал 2013 року - 1194,03 грн.
II квартал 2013 року - 1194,03 грн.
III квартал 2013 року - 1194,03 грн.
IV квартал 2013 року - 1218,67 грн.
11 вересня 2012 р. - Нові бланки в категорії "Укрпошта" - Повідомлення на посилку та Поштовий переказ

Раді повідомити, що на нашому сайті додано нові форми в розділ "Укрпошта":
Повідомлення на посилку (форма 116)
Поштовий переказ (форма 115)


22 серпня 2012 р. - Нова програма для заповнення документів FillDoc 1.0
Раді повідомити про появу нового додатку по заповненню документів, який, так само як і наш сайт, дозволяє швидко генерувати документи по шаблонах, вказуючи лише значення необхідних полів.

FillDoc 1.0 встановлюється локально на Ваш комп'ютер і для своєї роботи не вимагає зв'язку з інтернет.

У комплект поставки входять готові шаблони для деяких документів, що часто використовуються, в тому числі, найпопулярніша форма - "Квитанція Ощадбанку України (додаток № 61 форма 3)". Список готових шаблонів планується постійно розширювати.

Крім роботи із загальнодоступними шаблонами, програма FillDoc 1.0 дозволяє користувачеві самостійно створювати будь-які шаблони на основі документів Microsoft Word.

На відміну від нашого сервісу, FillDoc 1.0 генерує Microsoft Word .docx файли, які, при необхідності, можуть бути швидко змінені (чого не дозволяє .pdf формат).Залиште час для життя - не витрачайте його на документи!Для більш наочного уявлення наведемо кілька демонстраційних роликів.

Приклад створення шаблону з нуля і його використання:Приклад роботи з шаблонами. Ролик демонструє, як одне й те саме поле можна використовувати в різних місцях одного документа:FillDoc 1.0 підтримує динамічну роботу з таблицями, які використовуються в більшості бланків. Кількість рядків у таблиці не є фіксованою, а залежить від введених даних.

Приклад роботи з таблицями:Завантажити демонстраційну версію, а також придбати програму можна тут.

Якщо у Вас є будь-які зауваження чи пропозиції - ми завжди будемо раді їх вислухати. Пишіть на адресу. Нам дуже важливі Ваші відгуки - вони дозволяють зробити наш програмний продукт краще.
13 липня 2012 р. - Оновлено квитанції з для оплати електроенергії
Згідно з постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики від 23.04.2012 № 497, яка зареєстрована в Міністерстві юстиції України 23.04.2011 за №598/20911, з 1 травня 2012 року було змінено тарифи на електроенергію, що відпускається населенню і населеним пунктам. Інформацію стосовно нових тарифів Ви можете дізнатися на сайті Київенерго.

Ми оновили форми квитанції (з автоматичним розрахунком та без нього), які враховують градацію тарифів на сплату електроенергії з врахуванням змін тарифів.
З повагою, служба підтримки сервісу "Форми та бланки".
21 травня 2012 р. - Новий бланк - Форма 1-М, 2-М
Наказом Мінфіну України від 09.12.2011 р. № 1591 затверджено нову форму Фінансового звіта суб'єкта малого підприємництва.
З текстом наказу можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Верховної Ради України.
Раді повідомити, що відтепер бланк для цього звіту доступний у нас на сайті за наступним посиланням:
Форма 1-м, 2-м. Фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва
19 квітня 2012 р. - Реалізовано Додаток 2 до Податкової декларації про майновий стан і доходи
Раді повідоміти, що на нашому сайті завершена робота над додатками до Податкової декларації. Нова форма Додатку 2 доступна за наступним посиланням:
Додаток 2 до Податкової декларації (Розрахунок податкових зобов'язань, отриманих від різних операцій з майном (продаж, обмін, надання в оренду чи суборенду, прийняття у спадщину чи дарунок))
10 квітня 2012 р. - Податкова декларація платника єдиного податку - фізичної особи-підприємця
Звертаємо Вашу увагу, що Наказом Мінфіну від 21.12.2011 №1688 «Про затвердження форм податкових декларацій платника єдиного податку» затверджено форму податкової декларації платника єдиного податку - фізичної особи - підприємця.
З текстом наказу можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Верховної Ради України.
Декларація складається з шести розділів. На нашому сайті з"явився бланк декларації, який доступний за наступним посиланням:
Податкова декларація платника єдиного податку - фізичної особи-підприємця
Нагадуємо, що строки подання декларації платника єдиного податку становлять:
 • Перша група: звітний період – календарний рік; строк подання декларації – 60 календарних днів, наступних за останнім днем року (пункти 296.2 та 49.18.3 ПКУ).
 • Друга та третя група: звітний період – календарний квартал; строки подання декларації – 40 календарних днів наступних за останнім днем кварталу (пункти 296.3 та 49.18.2 ПКУ).
5 квітня 2012 р. - Реалізовано Додаток 7 до Податкової декларації про майновий стан і доходи
Раді повідоміти, що на нашому сайті триває робота над додатками до Податкової декларації. Нова форма Додатку 7 доступна за наступним посиланням:
Додаток 7 до Податкової декларації (Відомості про майно, доходи, видатки і зобов'язання фінансового характеру)
30 березня 2012 р. - Оновлена декларація про майновий стан і доходи, Додатки 1, 3, 4, 5 та 6 до неї
Звертаємо Вашу увагу, що Наказом Мінфіну від 03.02.2012 №84 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 07.11.2011 № 1395» затверджено оновлену форму Податкової декларації про майновий стан і доходи та інструкцію щодо її заповнення. Цей наказ набув чинності 13 лютого 2012 року (текст опубліковано в газеті «Офіційний вісник України» 13.02.12 №10).
З текстом наказу можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Верховної Ради України.
Декларація складається вже з восьми розділів і семи додатків до неї. На нашому сайті вже оновлені бланк декларації та Додатки 1, 3, 4, 5, 6 до неї. Ці форми доступні за наступними посиланнями: Найближчим часом на нашому сайті з'являться інші додатки до декларації. Слідкуйте за новинами сайту.
3 березня 2012 р. - "Укрпошта" - нова категорія бланків на сайті

Раді повідомити, що на нашому сайті створена нова категорія "Укрпошта", в якій вже розроблено декілька форм:

Якщо у Вас виникають побажання з приводу наповнення цієї категорії, будь-ласка, не забувайте інформувати нас про це, залишивши повідомлення на сторінці Зворотнiй зв'язок.


1 березня 2012 р. - Новий бланк - Форма №20-ОПП
З 01.01.11 р. платники податків та зборів відповідно до п. 63.3 ПКУ та розд. VIII Порядку № 979 мають повідомляти органи ДПС про всі об'єкти оподаткування та об'єкти, пов'язані з оподаткуванням.
Робити це потрібно шляхом подання Повідомлення про об'єкти оподаткування або об'єкти, пов'язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (об'єкт оподаткування) за формою № 20-ОПП (додаток 11 до Порядку № 979).
Саме тому ми додаємо на сайт відповідний бланк, вже доступний за наступним посиланням:
Форма № 20-ОПП. Повідомлення про об'єкти оподаткування або об'єкти, пов'язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність
27 лютого 2012 р. - Оновлено реквізити рахунків для автоматичного заповнення квитанцій для оплати штрафу ДАІ
В зв"язку зі зміною реквізитів рахунків, відкритих в органах Державного казначейства України для зарахування адміністративних штрафів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху від 14 лютого 2012, було оновлено автоматично заповнені форми для сплату штрафів ДАІ. Реквізити для сплати штрафу встановлені Державним казначейством України і залежать від місця проживання водія.

Для того, щоб швидко створити бланк квитанції на оплату штрафу ДАІ, вкажіть місце проживання (якщо Ви не мешканець Києва), серію, номер та дату винесення постанови на відповідній формі, доступній за нижченаведеними посиланнями:

Сплата Штрафiв ДАI мешканцями регiонiв України

Для водіїв, що мешкають в місті Києві:

З повагою, служба підтримки сервісу "Форми та бланки".
17 лютого 2012 р. - Оновлення в категорії "Сімейне право" - Позовна заява про розірвання шлюбу

Раді повідомити, що на нашому сайті продовжується наповнення категорії "Сімейне право", в якій розроблена ще одна форма:
Позовна заява про розірвання шлюбу

17 лютого 2012 р. - Оплата ЄСВ до Пенсійного фонду України фізичними особами - суб'єктами підприємницької діяльності в 2012 році
Мінімальний ЄСВ для підприємців на спрощеній системі оподаткування збільшився у зв'язку із зростанням мінімальної заробітної плати в 2012 році. У зв'язку з цим ми оновили бланки для оплати ЄСВ. Також ми оновили реквізити по районах міста Києва (помінялась назва установи банку).

Список оновлених квитанцій з реквізитами для оплати ЄСВ для ФОП на Єдиному податку, котрі проживають в місті Київ:
Голосіївський район м.Києва
Дарницький район м.Києва
Деснянський район м.Києва
Дніпровський район м.Києва
Оболонський район м.Києва
Печерський район м.Києва
Подільський район м.Києва
Святошинський район м.Києва
Солом'янський район м.Києва
Шевченківський район м.Києва

Окрім цього, ми додали квитанції з заповненими банківськими реквізитами органів ПФУ для деяких інших міст України:
м.Рівне
м.Кузнецовськ Рівненської області


Нагадуємо, що згідно закону, вносити ЄСВ необхідно щомісячно до 20-го числа наступного місяця.

Розмір мінімальної заробітної плати з 01.01.2012 року:

З 01.01.2012 по 31.03.2012 - 1073 грн.
З 01.04.2012 по 30.06.2012 - 1094 грн.
З 01.07.2012 по 30.09.2012 - 1102 грн.
З 01.10.2012 по 30.11.2012 - 1118 грн.
З 01.12.2012 по 31.12.2012 - 1134 грн.

Відповідно мінімальний ЄСВ для підприємців на спрощеній системі оподаткування:
З 01.01.2012 по 31.03.2012 - 372,33 грн.
З 01.04.2012 по 30.06.2012 - 379,62 грн.
З 01.07.2012 по 30.09.2012 - 382,39 грн.
З 01.10.2012 по 30.11.2012 - 387,95 грн.
З 01.12.2012 по 31.12.2012 - 393,50 грн.
13 лютого 2012 р. - Нові таблиці для Форми №5 в ПФУ
9 лютого 2012 р. - Нові бланки Форми №5 в ПФУ
Відповідно до Закону України від 08.07.2010 №2464-VІ "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування", фізичні особи-підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, та члени сімей цих осіб, які беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності, зобов’язані до 1 квітня 2012 року подати до територіального органу Пенсійного фонду за місцем реєстрації (проживання) звіт - Додаток 5 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 08.10.2010 № 22-2.
Звіт подається незалежно від стану фінансово-господарської діяльності, тобто фізичні особи-підприємці, які припинили свою діяльність у 2011 році (або не отримували доходу), зобов'язані подати звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.
За неподання чи несвоєчасне подання фізичними особами - підприємцями зазначеного звіту органи Пенсійного фонду зобов’язані застосовувати передбачені Законом фінансові санкції у розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170 грн.).
Для того, щоб Ви могли подати звіт вже зараз, нами було додано на сайт бланки Форми №5 та двох таблиць до нього.
Нові форми доступні за наступними посиланнями: Найближчим часом на нашому сайті з'являться інші таблиці до річної форми №5. Слідкуйте за новинами сайту.
7 лютого 2012 р. - Збої в роботі сервісу
Сервіс "Форми та бланки" був недоступний приблизно з 12:40 до 13:40 через аварійне відключення живлення. Приносимо свої вибачення користувачам, які не змогли скористатися послугами сервісу.
3 лютого 2012 р. - Реалізовано Додатки 6 та 8 до Податкової декларації про майновий стан і доходи
31 січня 2012 р. - Реалізовано Додатки 4 та 5 до Податкової декларації про майновий стан і доходи
27 січня 2012 р. - Реалізовано Додатки 2 та 3 до Податкової декларації про майновий стан і доходи
24 січня 2012 р. - Реалізовано Додаток 1 до Податкової декларації про майновий стан і доходи
Раді повідоміти, що на нашому сайті триває робота над додатками до Податкової декларації. Нова форма Додатку 1 доступна за наступним посиланням:
Додаток 1 до Податкової декларації (Інформація про особу, уповноважену на заповнення декларації)
19 січня 2012 р. - Нова декларація про майновий стан і доходи, Додатки 7 та 9 до неї
В Україні вже триває кампанія із декларування доходів, отриманих протягом минулого 2011 року.
Звертаємо Вашу увагу, що Наказом Мінфіну України від 07.11.2011 р. № 1395 затверджено нову форму Податкової декларації про майновий стан і доходи та інструкцію щодо її заповнення. Цей наказ набув чинності 1 січня 2012 року (текст опубліковано в газеті «Офіційний вісник України» 30.12.2011 р. № 100).
З текстом наказу можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Верховної Ради України.
Декларація складається з десяти розділів і дев'яти додатків до неї. На нашому сайті вже розроблені бланк декларації, Додатку 7 та Додатку 9 до неї. Ці форми доступні за наступними посиланнями: Найближчим часом на нашому сайті з'являться інші додатки до декларації. Слідкуйте за новинами сайту.

Нагадуємо, що терміни надання декларації встановлені п. 49.18 розділу I Податкового Кодексу України:
 • для фізичних осіб – до 1 травня наступного за звітним року
 • для приватних підприємців на загальній системі оподаткування – протягом 40 днів після закінчення звітного року, тобто до 9 лютого року, наступного за звітним, включно
 • для квартального звітного періоду термін подачі декларації становить 40 днів після його закінчення
17 січня 2012 р. - Оновлено реквізити для сплати єдиного податку по м. Київ
До відома платників податків! Реквізити рахунків по зарахуванню коштів до державного та місцевого бюджетів у 2012 році залишаються чинними.
Повний перелік реквізитів рахунків для зарахування платежів до державного та місцевого бюджетів у 2012 році розміщено на дошках оголошень в державних податкових інспекціях у районах м. Києва та на Веб-сайті ДПА у м. Києві (www.kyivsta.gov.ua).
Керуючись інформацією щодо зміни одержувача, кода ЄДРПОУ та кода банку одержувача, відповідно до реквізитів рахунків, відкритих для зарахування надходжень до бюджетів усіх рівнів доступних на сайті ДПА у м. Києві, ми оновили реквізити по районам м. Києва для ФОП - платників єдиного податку:

Голосіївський район
Дарницький район
Деснянський район
Дніпровський район
Оболонський район
Печерський район
Подільський район
Святошинський район
Солом"янський район
Шевченківський район

11 січня 2012 р. - Оновлені форми податкової накладної
Ми закінчили оновлювати форми для податкової накладної, що набрали чинності з дня офіційного опублікування Наказу №1379, тобто з 16.12.2011 р. (опубліковано в газеті "Офіційний вісник України", 2011, №95 від 16.12.2011).
А саме стали доступними такі форми:
10 січня 2012 р. - Нові бланки - заява про застосування спрощеної системи оподаткування та розрахунок доходу до неї
Всім, хто збирається працювати чи працював в минулому році на спрощеній системі оподаткування (єдиний податок):
В зв'язку з затвердженням форми та порядку подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування та форми розрахунку доходу за попередній календарний рік наказом №1675 Міністерством фінансів України від 20.12.2011 ми додали на сайт дві нових форми в категорію "Державна податкова інспекція України": З текстом наказу можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Державної Податкової Служби України.
27 грудня 2011 р. - Оновлені форми податкової накладної
Нові форми для податкової накладної та порядок їх заповнення набрали чинності з дня офіційного опублікування Наказу №1379, тобто з 16.12.2011 р. (опубліковано в газеті "Офіційний вісник України", 2011, №95 від 16.12.2011). Текст наказу можна переглянути на офіційному веб-сайті Верховної Ради України.

В зв'язку з цим ми оновили декілька форм для податкової накладної, що дозволяють Вам друкувати готові документи. А саме:
Незабаром також будуть оновлені інші форми податкової накладної:
27 грудня 2011 р. - Зміни в роботі посилань на заповнені форми

Відтепер наш сервіс не зберігає персональної інформації про користувачів, введену ними на формах (наприклад, ПІБ, ідентификаційний номер і т.п.). В зв'язку з вимогами Закону «Про захист персональних даних» в нашій базі данних будуть зберігатись усі дані зі збережених заповнених форм, окрім тих, що можуть ідентифікувати особу. Вся персональна інформація повинна бути введена Вами заново перед друком документів.

Так як ми видалили усі персональні дані з уже існуючих посилань, для подальшої роботи з заповненими формами Вам необхідно:

 1. Відкрити збережене посилання на заповнену форму
 2. Ввести свої персональні дані на формі знову (так як цих даних в нас вже немає)
 3. Згенерувати документ чи пакет документів

Просимо вибачення в наших користувачів за ускладнення роботи з посиланнями.


19 грудня 2011 р. - "Сімейне право" - нова категорія бланків на сайті

Раді повідомити, що на нашому сайті створена нова категорія "Сімейне право", в якій розроблена поки що одна форма: Позов до суду на стягнення аліментів на дитину

В найближчому майбутньому ми плануємо додати в цю категорію такі бланки:

 • Позовна заява про розірвання шлюбу
 • Позовна заява про поділ спільного майна подружжя

Якщо у Вас виникають побажання з приводу наповнення цієї категорії, будь-ласка, не забувайте інформувати нас про це, залишивши повідомлення на сторінці Зворотнiй зв'язок.


19 грудня 2011 р. - Заява про реєстрацію баз персональних даних

В зв"язку зі зростаючими популярністю та інтересом до процесу реєстрації баз персональних даних ми розпочинаємо роботу по впровадженню на сайті можливості заповнення бланка заяви про реєстрацію баз персональних даних.

Завантажити порожній бланк цієї заяви Ви можете вже зараз, скориставшись цим посиланням: Заява про реєстрацію баз персональних даних


13 грудня 2011 р. - Можливі зміни в роботі сервісу

З 1 січня 2011 року набув чинності Закон України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року N 2297-VI. Також з 1 січня 2012 року набудуть чинності норми Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за порушення законодавства про захист персональних даних» від 2 червня 2011 року № 3454-VI, згідно якого встановлені високі штрафні санкції за невиконання вимог Закону «Про захист персональних даних». В зв’язку з цим захист персональних даних стає одним з найбільш пріоритетних та актуальних завдань для нашого сервісу. Як наслідок, можл��во, ми змушені будемо тимчасово відключити послугу збереження заповненних форм з нового року до більш детальніших роз’яснень набувших вже чинності законів та здійснення нами певних заходів в разі необхідності, якщо цього буде потребувати виконання вимог вищезгаданих законів.

Сподіваємося, що ми обійдемося без такої радикальної міри, як урізання функціональності сервісу.


12 грудня 2011 р. - Оновлений звіт про фінансові результати
Ми спростили користувачам процес заповнення Звіту про фінансові результати (Форма № 2) (Додаток до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 3). Відтепер Вам не потрібно заповнювати всі поля в цьому документі. Ті поля, що можна вирахувати автоматично (наприклад, валовий прибуток/збиток, чистий прибуток/збиток і т.п.), система заповнює сама на базі вже введених даних.
11 жовтня 2011 р. - Оновлена податкова накладна та нові форми для додатків до накладної
З 10 січня 2011 року усі оподатковувані й пільгові продажі мають супроводжуватися новою податковою накладною. Нова податкова накладна та додатки до неї заповнюються згідно Наказу ДПА України № 969 від 21.12.10 року "Про затвердження форми Податкової накладної та Порядку її заповнення". Текст наказу можна переглянути на офіційному веб-сайті Верховної Ради України.

В зв'язку з цим ми розробили декілька форм, що дозволяють Вам друкувати готові документи, пов'язані з податковою накладною. А саме:
Приносимо свої вибачення нашим користувачам за несвоєчасне оновлення.
26 вересня 2011 р. - Квитанції на сплату електроенергії
На теперішній час в нас є зразки квитанцій на сплату електроенергії лише від Київенерго. Якщо у Вас є інформація про те, де можна знайти бланки та/або зразки квитанцій від інших обленерго компаній (підійде просто відсканована копія квитанції), просимо надати нам цю інформацію, залишивши повідомлення на сторінці Зворотній зв'язок або написавши листа в нашу службу підтримки: support@eforms.com.ua.

Ми будемо раді якомога швидше реалізувати на сайті можливість друкувати квитанції для сплати електроенергії не лише у столиці, але й в регіонах.

З повагою, служба підтримки сервісу "Форми та бланки".
4 серпня 2011 р. - Додано нову категорію з бланками - "Бухоблік та фінансова звітність"
Раді повідомити, що на нашому сайті створена нова категорія "Бухоблік та фінансова звітність", в яку поки що додано 2 форми: Якщо у Вас виникають побажання з приводу наповнення цієї категорії, будь-ласка, не забувайте інформувати нас про це, залишивши повідомлення на сторінці Зворотнiй зв'язок.
11 травня 2011 р. - Оновлено реквізити рахунків для автоматичного заповнення квитанцій для оплати штрафу ДАІ
В зв"язку зі зміною реквізитів рахунків, відкритих в органах Державного казначейства України для зарахування адміністративних штрафів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху від 10 лютого 2011, було оновлено автоматично заповнені форми для сплату штрафів ДАІ. Реквізити для сплати штрафу встановлені Державним казначейством України і залежать від місця проживання водія.

Для того, щоб швидко створити бланк квитанції на оплату штрафу ДАІ, вкажіть місце проживання (якщо Ви не мешканець Києва), серію, номер та дату винесення постанови на відповідній формі, доступній за нижченаведеними посиланнями:

Сплата Штрафiв ДАI мешканцями регiонiв України

Для водіїв, що мешкають в місті Києві:

З повагою, служба підтримки сервісу "Форми та бланки".
10 травня 2011 р. - Нові рахунки для сплати єдиного та інших податків з 07.02.2011 р.
ДПАУ повідомила про відкриття нових реквізитів для сплати єдиного та фіксованого податків з 07.02.2011 р., а також інших податків до державного та місцевого бюджетів.

Особливості сплати єдиного податку в 2011 р.

ДПАУ у своєму листі № 4019/7/15-0117 ДПАУ від 14 лютого 2011 р. роз'яснює особливості сплати єдиного податку в умовах дії Податкового Кодексу України.

Так, відповідно до роз'яснень, єдиний податок повинен сплачуватися на бюджетний рахунок, але при цьому розподіл коштів єдиного податку на загальнообов'язкове державне соцстрахування Держказначейство не здійснює.
Держказначейство відкрило рахунки з обліку надходжень до державного та місцевих бюджетів 7 лютого поточного року.
Починаючи з цієї дати, нараховані за звітні періоди 2011 суми єдиного податку будуть сплачуватися платниками податків до місцевих бюджетів у розмірі 43% від загальної нарахованої суми на рахунки, відкриті за кодами бюджетної класифікації 18050400 - для фізосіб-платників єдиного податку та 18050300 - для юросіб, а єдиний соцвнесок - на окремий рахунок, відкритий Держказначейством відповідно до Закону «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування».

Окремо ДПАУ повідомляє, що оскільки раніше відкриті рахунки (коди: 16050100 і 16050200) є розподільними, то всі суми, що надійшли на них у січні-лютому 2011 року за звітні періоди 2011 року, були розподілені Держказначейством згідно з Указом про спрощену систему оподаткування: 43 % - до місцевих бюджетів і 57% - у соцстрахування фонди. Тому у платників податків, які перераховували єдиний податок на ці рахунки в розмірі 43% від своєї ставки утворилася заборгованість, яку їм неободимо самостійно погасити.

Дізнатися нові реквізити для перерахування коштів до державного та місцевого бюджетів для свого регіону можна у своїй податковій інспекції.

Відповідну квитанцію можна заповнити тут

Для ФОП на єдиному податок, що проживають в місті Києві відповідні банківські реквізити вже додано - просто оберіть відповідний район та вкажіть ПІБ, адресу та ідентифікаційний код платника:

Голосеевский район г.Киева
Дарницкий район г.Киева
Деснянский район г.Киева
Днепровский район г.Киева
Оболонский район г.Киева
Печерский район г.Киева
Подольский район г.Киева
Святошинский район г.Киева
Соломенский район г.Киева
Шевченковский район г.Киева

6 травня 2011 р. - Оплата єдиного соціального внеску до Пенсійного фонду України фізичними особами - суб'єктами підприємницької діяльності.
З 01.01.2011 платники до всіх фондів соцстрахування автоматично перейшли в статус платни��ів єдиного соціального внеску. При цьому перереєстрації платників страхових внесків та застрахованих осіб не буде.

Закон № 2464-17 від 08.07.2010 р. "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування " визначає розмір єдиного соціального внеску для кожної категорії платників в залежності від класу професійного ризику.

Сплата єдиного внеску, що включає в себе внески до 4 фондів соцстрахування, буде здійснюватися на різні розрахункові рахунки, відкриті в Держказначействі. Для кожної категорії платника єдиного соціального внеску відкрито окремий рахунок. Реквізити нових рахунків можна дізнатися в своєму управлінні ПФУ.

Відповідну квитанцію можна заповнити тут

Для ФОП на Єдиному податку, які проживають в місті Києві відповідні банківські реквізити вже додано - просто виберіть відповідний район та вкажіть ПІБ, адресу та ідентифікаційний код платника:

Голосіївський район м.Києва
Дарницький район м.Києва
Деснянський район м.Києва
Дніпровський район м.Києва
Оболонський район м.Києва
Печерський район м.Києва
Подільський район м.Києва
Святошинський район м.Києва
Солом'янський район м.Києва
Шевченківський район м.Києва

Згідно закону, вносити ЄСВ в пенсійний фонд необхідно щомісячно до 20-го числа наступного місяця

Платниками єдиного соціального внеску є (вибірково):

• всі роботодавці - юрособи, які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, або за цивільно-правовими договорами;

• фізичні особи - підприємці, зокрема ті, які використовують працю інших осіб на умовах трудового договору (контракту);

• фізичні особи, які забезпечують себе роботою самостійно, та фізичні особи, які використовують працю інших осіб на умовах трудового договору (контракту);

• фізичні особи - підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, та члени сімей цих осіб, що беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності;

У ст. 4 Закону визначено вичерпний перелік платників єдиного соціального внеску. Встановлюється пропорційний розподіл сплачених сум, а також фінансових санкцій, за видами загальнообов'язкового соцстрахування, велика частина яких буде йти на пенсійне страхування. Максимальна величина бази нарахування єдиного внеску розраховується з доходу, рівного п'ятнадцяти прожитковим мінімумам для працездатних осіб. Ставка ЄСВ для підприємців на спрощеній системі оподаткування дорівнює 34,7% від суми доходу (прибутку) отриманого від підприємницької діяльності, але не менше розміру мінімального страхового внеску за кожну особу, який у свою чергу дорівнює 34.7% мінімальної заробітної плати

Розмір мінімальної заробітної плати з 01.01.2011 року

З 01.01.2011 – 31.03.2011 розмір місячний - 941 грн.;

З 01.04.2011 – 30.09.2011 розмір місячний - 960 грн.;

З 01.10.2011 – 30.11.2011 розмір місячний - 985 грн.;

З 01.12.2011 – 31.12.2011 розмір місячний - 1004 грн.;

Відповідно мінімальний ЄСВ для підприємців на спрощеній системі оподаткування:

З 01.01.2011 по 31.03.2011 - 326,37 грн.

З 01.04.2011 по 30.09.2011 - 333,12 грн.

З 01.10.2011 по 30.11.2011 - 341,80 грн.

З 01.12.2011 по 31.12.2011 - 348,39 грн.

28 квітня 2011 р. - Додано нову квитанцію без автоматичного розрахунку для оплати електроенергії
Розроблено та введено в експлуатацію форму нової квитанції без автоматичного розрахунку, яка враховує градацію тарифів на сплату електроенергії.


З повагою, служба підтримки сервісу "Форми та бланки".
21 квітня 2011 р. - Додано попередньо заповненi форми для квитанції з автоматичним розрахунком на сплату електроенергії
Для спрощення генерування квитанції на сплату електроенергії (Київенерго) було додано дві форми з попередньо заповненими тарифами, що дійсні з 1го квітня 2011 року:
 • Форма для населення, що проживає у будинках з газовими плитами (різні тарифи до 150 кВтг та після 150 кВтг)
 • Форма для населення, що проживає у будинках з електроплитами (різні тарифи до 250 кВтг та після 250 кВтг)
14 квітня 2011 р. - Додано нову квитанцію з автоматичним розрахунком для оплати електроенергії
Згідно з постановою Національної комісії регулювання електроенергетики України від 10.03.1999 № 309 у редакції постанови НКРЕ від 17.03.2011 №343, яка зареєстрована в Міністерстві юстиції України 21.03.2011 за №378/19116, з 1 квітня 2011 року було змінено тарифи на електроенергію, що відпускається населенню і населеним пунктам. Інформацію стосовно нових тарифів Ви можете дізнатися на сайті Київенерго.

На даний момент ми розробили та ввели в експлуатацію форму нової квитанції з автоматичним розрахунком, яка враховує градацію тарифів на сплату електроенергії.
Користувач на формі повинен сам обрати, за яким тарифом він сплачує за електроенергію: за диферційованим (з вказівкою за якою кількістю кВтг - 150 чи 250 - диференціюється тариф) чи за одним тарифом для всієї кількості кВтг.

Найближчим часом планується додати квитанцію на сплату електроенергії без автоматичного розрахунку.

З повагою, служба підтримки сервісу "Форми та бланки".
10 листопада 2010 р. - Створення квитанції для оплати штрафу ДАІ
На сьогоднішній день актуальним є питанням - як сплатити штрафні санкції за порушення ПДР?
Питання має декілька важливих аспектів, а саме:
 • в який термін та де потрібно сплатити штраф
 • за якими реквізитами сплачувати штраф
 • що вказувати в графі призначення платежу
Відповідно до ст. 307 Кодексу про адміністративні правопорушення, штраф має бути сплачений порушником не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження або опротестування такої постанови - не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення.

Водій може оскаржити штраф в 10-ти денний термін з дня вручення йому постанови про накладення штрафу.

Відповідно до ст. 308 Кодексу про адміністративні правопорушення, у разі несплати правопорушником штрафу у строк 15 діб, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцезнаходженням його майна в порядку, встановленому законом. У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується:
- подвійний розмір штрафу, визначеного у відповідній статті Кодексу;
- витрати на облік зазначених правопорушень.
Розмір витрат на облік правопорушень визначається Кабінетом Міністрів України.


Сплатити штраф можна в будь-якій банківській установі. Після цього ДАІ рекомендує надати квитанцію про сплату до підрозділу ДАІ за місцем мешкання.

При здійсненні платежу, інформація, в квитанції повнинна повністю відповідати інформації, яка міститься в отриманій постанові, а саме:
 • серія, номер та дата винесення постанови
 • прізвище, ім’я, по батькові та адреса водія
 • сума штрафу
Реквізити для сплати штрафу встановлені Державним казначейством України і залежать від місця проживання водія.

Для спрощення процесу створення квитанції на оплату штрафу ДАI нашими користувачами, сервіс "Форми та бланки" розробив форми, які дозволяють автоматично заповнити відповідні поля квитанції, вказавши місце проживання, серію, номер та дату винесення постанови, та швидко створити бланк квитанції на оплату:

Сплата Штрафiв ДАI мешканцями регiонiв України

Для водіїв, що мешкають в місті Києві:
9 листопада 2010 р. - Вийшла оновлена версiя сервiсу "Форми та бланки"
Сьогоднi ми випустили нову версiю сервiсу "Форми та бланки".
Серед самих значних змiн - можливiсть створення квитанцiй для оплати штрафiв ДАI зi словником реквiзитiв для всiєї України.
Крiм того, реалiзована пiдтримка росiйської мови та змiнено форматування чисел вiдповiдно до правил Української мови.
Ми cподiваємося, що цей сервiс Вам сподобається i Ви будути активно користуватися ним.
Побажання щодо покращення сервiсу вiтаються.
7 жовтня 2010 р. - Доплата в Пенсійний фонд України фізичними особами - суб'єктами підприємницької діяльності
17 липня 2010 року був опублікований в газеті «Голос України» №131 та, відповідно, набрав чинності закон України “Про внесення змін до законів України «Про Державний бюджет України на 2010 рік» та «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»” № 2461-VI від 08.07.2010 року.

Згідно пункту 2 нового закону:

фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування(фіксований податок, єдиний податок), та члени сімей зазначених осіб, які беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності, на період дії законодавчих актів з питань особливого способу оподаткування сплачують страхові внески в порядку, визначеному цим Законом.

Сума страхового внеску встановлюється зазначеними особами самостійно для себе та членів їх сімей, які беруть участь у провадженні такими особами підприємницької діяльності та не перебувають з ними у трудових відносинах. При цьому сума страхового внеску з урахуванням частини фіксованого або єдиного податку, що перерахована до Пенсійного фонду України, повинна становити не менше мінімального розміру страхового внеску за кожну особу та не більше розміру страхового внеску, обчисленого від максимальної величини фактичних витрат на оплату праці найманих працівників, грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, оподатковуваного доходу (прибутку), загального оподатковуваного доходу, з якої сплачуються страхові внески.


Іншими словами, ФО-П СПД на єдиному чи фіксованому податку, а також члени їх сімей, що беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності, зобов’язані доплачувати до пенсійного фонду.

Мінімальний страховий внесок для зазначених осіб становить:

Липень – Вересень294,82 грн.
Жовтень – Листопад301.12 грн.
Грудень306.10 грн.


Згідно закону, вносити доплати в пенсійний фонд необхідно щоквартально до 20-го числа наступного місяця, тобто:

за період Липень – вересень 2010 рокудо 20 жовтня 2010р.
за період Жовтень – грудень 2010 рокудо 20 січня 2011р.


Увага! За липень оплачується внесок у повному розмірі незважаючи на те, що закон вступив у дію з 17.07.2010 року.


Для зручності наших користувачів, сервіс "Форми та бланки" розробив форми, які дозволяють автоматично розрахувати необхідну суму доплати за III квартал 2010 року (липень-вересень), вказавши суму щомісячного єдиного чи фіксованого податку, та швидко створити бланк квитанцію на оплату:

Форма для платників Єдиного податку
Форма для платників Фіксованого податку

Для СПД на Єдиному податку, що мешкають в місті Києві не потрібно навіть заповнювати банківські реквізити – просто оберіть відповідний район і вкажіть ПІБ, адресу та ідентифікаційний код платника :

Голосіївський район м.Києва
Дарницький район м.Києва
Деснянський район м.Києва
Дніпровський район м.Києва
Оболонський район м.Києва
Печерський район м.Києва
Подільський район м.Києва
Святошинський район м.Києва
Солом'янський район м.Києва
Шевченківський район м.Києва

Copyright © 2010-2024 "Форми та бланки". All Rights Reserved.

Договір про обслуговування