Договір про обслуговування

1. Використання сервісу "Форми та бланки" означає що користувачі сервісу згідні з умовами цього договору.

2. Користувачі зобов’язані не використовувати сервіс "Форми та бланки" та послуги, що ним надаються, для будь-яких незаконних цілей.

3. Сервіс "Форми та бланки" не зберігає ніякої інформації, введеної користувачами для створення документів, окрім випадків, коли користувач прямо вказує зберегти документ.

4. За жодних умов сервіс "Форми та бланки" не буде навмисно розголошувати інформацію користувачів третім особам, але не несе ніякої відповідальності за несанкціонований доступ третіх осіб до інформації, що зберігається в системі. Крім того, сервіс "Форми та бланки" має право використовувати всю наявну інформацію для покращення функціональності сервісу та якості надання послуг.

5. Сервіс "Форми та бланки" відмовляється від будь-якої відповідальності чи зобов’язаннь, пов’язаних зі змістом, використанням чи спробами використання будь-якого документу, створеного за допомогою сервісу "Форми та бланки".

6. Сервіс "Форми та бланки" надає послуги на умовах “як є” (as is) та не гарантує ні якості послуг, ні їх доступності. Сервіс "Форми та бланки" не несе відповідальності за перебої в наданні послуг, затримки, погіршення якості чи порушення безпеки, пов’язані з їх використанням. Сервіс "Форми та бланки" також на власний розсуд може вирішити перервати, відкласти чи іншим чином припинити надання послуг як тимчасово, так і на постійній основі.

7. Сервіс "Форми та бланки" за жодних умов не буде нести відповідальності за будь-які зобов’язання, що можуть виникнути з використання чи спробами використання послуг, включаючи прямі, непрямі, логічно витікаючі, спеціальні чи ненавмисні збитки. Це обмеження включає в себе, крім інших обмеженнь, відсутність будь-якої відповідальності за втрату чи не отримання прибутку, інформації чи іншого майна, незалежно від дій працівників чи контракторів сервісу "Форми та бланки" чи інформації, яка була доступна сервісу.

8. Сервіс "Форми та бланки" має право в будь-який час на власний розсуд в односторонньому порядку змінити цей договір без попередньго повідомлення користувачів.

Якщо ви маєте будь-які зауваження чи коментарі стосовно цього договору – повідомте нас.
З повагою, служба підтримки сервісу "Форми та бланки".

Copyright © 2010-2024 "Форми та бланки". All Rights Reserved.

Договір про обслуговування