Поставити питання
Відповіді

Запитання. Як роздрукувати заповнену квитанцію чи будь-яку іншу форму?

Відповідь. Для друку заповненої форми (квитанції, доручення, накладної, звіту і т.п.) необхідно:

  1. Заповнити форму відповідного документу та натиснути кнопку "Згенерувати документ"
  2. В згенерованому документі натиснути кнопку друку зліва вгорі:
  3. Друк згенерованого документу
  4. На формі друку, що з"явиться, обрати потрібний принтер, підкорегувати налаштування друку, якщо необхідно, та натиснути ОК

Запитання. Де я можу взнати поточні тарифи Київенерго на електричну енергію?

Відповідь. Згідно з постановою Національної комісії регулювання електроенергетики України від 10.03.1999 № 309 у редакції постанови НКРЕ від 17.03.2011 №343, яка зареєстрована в Міністерстві юстиції України 21.03.2011 за №378/19116, з 1 квітня 2011 року було змінено тарифи на електроенергію, що відпускається населенню і населеним пунктам. Інформацію стосовно нових тарифів Ви можете дізнатися на сайті Київенерго.


Запитання. Як заповнити поля на формі (наприклад, порядковий номер або номер філії в податковій накладній), щоб вони в згенерованій формі були вирівняні вправо?

Відповідь. Для того, щоб заповнити "клітинкові" поля (поля, що в згенерованій формі відображаються по одному символу в кожній клітинці) з вирівнюванням вправо, при вводі значення у відповідному полі на формі необхідно використовувати символ пробілу для кожної порожньої клітини зліва.

Наприклад, якщо в податковій накладній в полі Порядковий номер до дробу потрібно ввести значення "987" в останні клітини (вирівняти вправо) та перша клітинка після дробу не повинна заповнюватися, то на формі в поле "Порядковий номер накладної" необхідно ввести не "987", а "    987" (4 пробіли на початку). Значення поля "Номер філії" потрібно також почати з пробілу, який буде відповідати порожній клітинці в роздрукованій формі.
В результаті вводу "    987" в поле "Порядковий номер накладної" та " 001" в "Номер філії" в згенерованій формі будемо бачити таке відображення цих полів:

Порядковий номер         9 8 7    /   0 0 1
(номер філії)



Запитання. У графі 2 Додатку № 7 до Податкової декларації назва та код КВЕДУ повністю не роздруковуються. Що потрібно зробити, що в роздрукованій формі побачити повну назву виду діяльності?

Відповідь. Ми підправили форму Додатку 7. Відтепер, якщо назва виду діяльності довга і не вміщається в один рядок, то вона переноситься на наступний рядок.


Запитання. Як зберегти заповнену квитанцію або будь-яку іншу форму?

Відповідь. На сайті будь-який користувач, що заповнив якийсь бланк, має можливість зберегти:

  • Згенерований PDF документ для подальшої роботи з ним (друк, редагування тощо)
  • посилання на наш сайт, що дозволить йому працювати з цим бланком з заповненими раніше полями в інший час чи день
Для того, щоб зберегти згенерований PDF Документ (квитанцію, доручення, накладну, звіт тощо), необхідно:
  1. Заповнити форму потрібного документа і натиснути кнопку "Згенерувати документ"
  2. У створеному документі натиснути кнопку збереження зліва вгорі:
  3. Збереження згенерованого документа
  4. На формі збереження копії документа, що з'явиться, вибрати потрібну папку, де Ви хочете зберегти файл, вказати назву файлу і натиснути Save (Зберегти):
    Збереження згенерованого документа
  5. Відтепер Ви можете працювати з цим документом вже з Вашого комп'ютера
Для того, щоб зберегти посилання на форму з заповненими раніше даними (квитанцію, доручення, накладну, звіт тощо), необхідно:
  1. Заповнити форму потрібного документа і натиснути кнопку "Зберегти заповнену форму"
  2. На сторінці "Створення прямого посилання" скопіюйте і збережіть собі десь згенероване посилання:
    Збереження посилання на заповнену форму
  3. Якщо в подальшому Ви захочете працювати з цією формою з заповненими раніше полями, то відкрийте в Інтернет браузері збережене посилання - значення полів, які були Вами раніше заповнені, будуть автоматично заповнені:
    Збереження посилання на заповнену форму
Примітка:
Не всі поля в заповнених збережених формах зберігаються і будуть потім доступні за посиланням. Частина даних користувачам необхідно буде вводити потім знову. Це пов'язано з тим, що наш сервіс не зберігає персональну інформацію про користувачів, введену ними на формах (наприклад, ПІБ, ідентифікаційний номер і т.п.). У зв'язку з вимогами Закону «Про захист персональних даних» у нашій базі даних зберігаються всі дані зі збережених заповнених форм, окрім тих, які можуть ідентифікувати особу. Вся персональна інформація повинна бути введена Вами заново перед друком документів.

Запитання. Що означає поле "КС" на формах квитанцій на сплату електроенергії (Київенерго)?

Відповідь. КС («контрольна сума») — це унікальний шифр особистого рахунка, який використовується банком під час формування електронного реєстру та за допомогою якого проводиться зарахування коштів на певний особовий рахунок. Щоб дізнатися номер КС, потрібно звернутися до сервісної дільниці Районів електрозбуту Київенерго, що обслуговує Ваш район.


Запитання. В документі "Доплата до мінімального страхового внеску для СПД на єдиному податку" немає рядка СУМА.

Відповідь. Сума доплати залежить від розміру щомісячного єдиного податку, а також від мінімального страхового внеску, котрий, в свою чергу, залежить від офіційно встановленого розміру мінімальної заробітної плати. Розмір мінімальної заробітної плати може змінюватися від місяця до місяця, відповідно змінюється і розмір доплати.

Таким чином, на формі "Доплата до мінімального страхового внеску для СПД на єдиному податку" є рядок "Сума щомісячного єдиного податку, грн :".
На базі цього значення, а також встановлених розмірів мінімального страхового внеску, сайт сам розраховує скільки необхідно доплатити в ПФ конкретній людині.

Увага!!! На даний момент реалізований розрахунок доплати за III квартал 2010 року.
Найближчим часом форма буде змінена для розрахунку доплати за IV квартал.

Якщо ж Вам необхідно доплатити будь-яку іншу суму - радимо скористатися однією з форм "Квитанцiя Ощадбанку України".

Copyright © 2010-2024 "Форми та бланки". All Rights Reserved.

Договір про обслуговування