Згідно Наказу Міністерства фінансів України №1395 від 07.11.2011 у вступній частині додатків до декларації відображаються прізвище, ім'я, по батькові платника податку, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті), а також тип декларації та звітний податковий період.
Значення вказаних полів вступної частини додатків до декларації повинні співпадати із значеннями відповідних рядків 1-4 розділу I декларації.
У додатку 6 до декларації "Перелік сум витрат, що включаються до складу податкової знижки згідно із статтею 166 розділу IV Податкового кодексу України":
  1. У колонці "Реквізити документів, які підтверджують витрати" відображаються реквізити відповідних платіжних та розрахункових документів, зокрема квитанцій, фіскальних або товарних чеків, прибуткових касових ордерів, копій договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця (отримувача). У зазначених документах обов'язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк їх продажу (виконання, надання).
    Оригінали зазначених документів не надсилаються органу державної податкової служби, але підлягають зберіганню платником податку протягом строку давності, встановленого Кодексом.
  2. У рядках 01-08 вказуються суми фактично здійснених протягом звітного податкового року платником податку витрат, дозволених до включення до податкової знижки згідно з пунктом 166.3 статті 166 розділу IV Кодексу.
  3. У рядку 09 в надрукованому документі вказується загальна сума витрат, яка розраховується як сума значень рядків 01-08 додатка 6 до декларації.
    Це поле відсутнє на формі для введення, воно вираховується та підставляюєься в документ автоматично на базі введених даних.
  4. У рядку 10 вказується сума нарахованої заробітної плати, зменшена згідно з пунктом 164.6 статті 164 розділу IV Кодексу на суму єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, страхових внесків до Накопичувального фонду, а у випадках, передбачених законом, - обов'язкових страхових внесків до недержавного пенсійного фонду, які відповідно до закону сплачуються за рахунок заробітної плати працівника, а також на суму податкової соціальної пільги за її наявності.
  5. У рядку 11 вказується сума (вартість) витрат платника податку - резидента, дозволених до включення до складу податкової знижки.
    Відповідно до підпункту 166.4.2 пункту 166.4 статті 166 розділу IV Кодексу загальна сума податкової знижки, нарахована платнику податку в звітному податковому році, не може перевищувати суми річного загального оподатковуваного доходу платника податку, нарахованого як заробітна плата, зменшена з урахуванням положень пункту 164.6 статті 164 розділу IV Кодексу.
    Значення рядка 11 додатка 6 до декларації дорівнює значенню рядка 09 додатка 6 до декларації, але не більше значення рядка 10 додатка 6 до декларації.
  6. У рядку 12 вказується сума податку на доходи фізичних осіб, на яку зменшуються податкові зобов'язання з цього податку у зв'язку з використанням права на податкову знижку.
    Значення рядка 12 додатка 6 до декларації розраховується за такою формулою:
    колонка 4 рядка 01.01 декларації - (рядок 10 додатка 6 до декларації - рядок 11 додатка 6 до декларації) х на ставки податку, визначені пунктом 167.1 статті 167 розділу IV Кодексу.
  7. Податкова знижка може бути надана виключно резиденту, який має реєстраційний номер облікової картки платника податку, а так само резиденту - фізичній особі, яка через свої релігійні переконання відмовилась від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомила про це відповідний орган державної податкової служби і має про це відмітку у паспорті.
  8. Платник податку має право включити до податкової знижки звітного податкового року витрати, фактично здійснені ним протягом такого звітного періоду та підтверджені документально.
  9. Якщо платник податку до кінця податкового року, що настає за звітним, не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.

Copyright © 2010-2024 "Форми та бланки". All Rights Reserved.

Договір про обслуговування